Parczew

Niezwykły koncert w „Starej Kotłowni” w Parczewie

Kultura Wt. 25.04.2023 10:44:15
25
kwi 2023

W poniedziałek, 24 kwietnia w „Starej Kotłowni” przed parczewską publicznością wystąpiła Anna Maria Adamiak – śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa, pedagog oraz muzykoterapeutka. Podczas czterech koncertów artystka wykonała piosenki z bajek Disney’a oraz musicali polskich i zagranicznych, a także zabrała słuchaczy w muzyczną podróż „Tylko mnie poproś do tańca”.

„Stara Kotłownia” przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Króla Władysława Jagiełły w Parczewie, to miejsce związane z kulturą. W swoich progach gościło ludzi filmu, teatru, literatury i muzyki, takich jak Artur Barciś, Grzegorz Kasdepke czy Jakub Gąsowki. Zaproszenie do Młodzieżowego Ośrodka Kultury przyjęła też Anna Maria Adamiak, która dla młodszej publiczności zaśpiewała utwory z bajek Disney’a. To właśnie one przypomniały znaczenie marzeń.

- Mam przyjemność zaśpiewać dla publiczności parczewskiej i okolic, piosenki z bajek Disney’a, z musicali polskich i zagranicznych, i piosenki, które mają nam przypominać o tym, że trzeba marzyć, warto marzyć i warto przenosić się w piękny, kolorowy, bajkowy świat. Pamiętajmy, że można sobie z życia stworzyć bajkę, nawet jeżeli czasem jest trudniej – przypomina wokalistka.

Dla starszej publiczności artystka wykonała recital „Tylko mnie poproś do tańca”. W repertuarze tym znalazły się piosenki dwóch największych gwiazd polskiej estrady – Anny Jantar i Ireny Jarockiej.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.