Siemiatycze

Na szczęście pomoc przyszła na czas

Region Czw. 30.03.2023 10:47:46
30
mar 2023

Ta historia jest kolejnym przykładem, że warto reagować. Jeden telefon z informacją dał konkretny efekt. Tym razem dzięki zgłoszeniu pomoc otrzymał 77-latek, którego życie było zagrożone. Samotnie mieszkający mężczyzna leżał na podłodze domu, był wyziębiony i nie był w stanie sam się podnieść. Na szczęście pomoc przyszła w porę i mieszkaniec powiatu trafił pod opiekę lekarzy.

Ta historia jest kolejnym przykładem, że warto reagować. Policjant z siemiatyckiej komendy otrzymał informację od zaniepokojonej rodziny. Zgłaszający nie mieli kontaktu z samotnie mieszkającym 77-letnim mężczyzną. Martwili się o jego los, a nie byli w stanie sami sprawdzić czy senior nie potrzebuje pomocy.

Funkcjonariusz bezpośrednio po otrzymaniu tej niepokojącej informacji pojechał do domu 77-latka. Tam znalazł go leżącego na podłodze w jednym z pomieszczeń. Był wyziębiony, nie potrafił wypowiedzieć żadnego słowa i nie był w stanie wstać. Mundurowy wezwał na miejsce karetkę pogotowia. Chwilę później mężczyzna pod opieką ratowników trafił do szpitala

1 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Marta Czw. 30.03.2023 14:26:29

od tego są służby pogotowi ratunkowego, straży i polici aby reagować na zagrożenia. to też jest Ich praca