Parczew

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przyczyną zderzenia pojazdów

Region Śr. 11.10.2023 18:40:58
11
paź 2023

Kierujący Nissanem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Volkswagenem, w wyniku czego doprowadził do zderzenia. Wszystko miało miejsce na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 815 z miejscowością Przewłoka.

10 października policjanci Ruchu Drogowego z parczewskiej jednostki, pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło około godziny 8:50 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 815 z miejscowością Przewłoka. Według wstępnych ustaleń, 60-letni kierujący samochodem marki Nissan poruszając się drogą W-815 w kierunku Parczewa podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, w kierunku miejscowości Przewłoka nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Volkswagen Sharan, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Uszkodzeniu również uległ pojazd marki Volkswagen Golf, który znajdował się na skrzyżowaniu i oczekiwał na włączenie się do ruchu.

Kierujący Volkswagenem 31-latek oraz pasażerka z Nissana zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało i skończyło się na ogólnych potłuczeniach ciała. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi.sierżant sztabowy Anna Borowik

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.