Kultura

Weekend w powiecie parczewskim

Region Pt. 04.08.2023 08:04:38
04
sie 2023

W najbliższy weekend w powiecie parczewskim zaplanowano wiele wydarzeń kulturalnych, w których warto wziąć udział. Oferta jest bogata, więc na pewno każdy znajdzie coś, co go zainteresuje.

Gmina Milanów zaprasza do siebie wszystkich biegaczy, a także miłośników folkloru i dawnych melodii. 5 sierpnia odbędzie się I Milanowski Bieg Pokoleń organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury. Otwarcie biura zapisów o godzinie 8.00.W niedzielę, 6 sierpnia w Kostrach, odbędzie się III Festiwal Folklorystyczny, a w Milanowie na terenie zespołu pałacowo – parkowego miłośnicy starych melodii będą mogli posłuchać dawnych piosenek w nowych aranżacjach.


W sobotę w Hołownie odbędzie Święto Krainy Rumianku. Zaplanowano występy zespołów, stoiska zielarskie i regionalne, dmuchańce dla dzieci, a nawet przejażdżkę wozem drabiniastym. W programie również Poleskie Wesele Improwizowane z udziałem wszystkich chętnych osób.
W niedzielę, 6 sierpnia w Parczewie na Placu Wolności będzie można posłuchać koncertu piosenki autorskiej w wykonaniu zespołu Alegoria. Początek o godzinie 18.00.
EZG

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.