Parczew

Młodzik Młodszy wzmacniał formę na obozie piłkarskim w Krasnobrodzie

Sport Wt. 29.08.2023 11:56:40
29
sie 2023

Już kolejny raz LKS Agrotex Milanów, zorganizował obóz piłkarski dla swoich podopiecznych. Tym razem wzięli w nim udział zawodnicy z roczników 2012-2014. Była to doskonała okazja do poprawy kondycji oraz integracji drużyny.

W dniach 20 – 25 sierpnia drużyna Młodzika Młodszego szlifowała swoje umiejętności na obozie sportowym w Krasnobrodzie. Tam też, już pierwszego dnia pobytu, miała okazję rozegrać sparing z drużyną GKS Górnik Łęczna. Oprócz codziennych treningów, organizatorzy zadbali o atrakcje integrujące całą drużynę, a także pozwalające na odrobinę dobrej zabawy. Łącząc przyjemne z pożytecznym młodzi zawodnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w parku linowym, ćwiczyli koordynację ruchową w parku trampolin w Zamościu, a także wzmacniali mięśnie ramion pokonując dziesięciokilometrową trasę na kajakach. Do przyjemności należał wypoczynek nad jeziorem oraz wieczorny turniej e-sportu. Nie zabrakło też pieszych wędrówek i zwiedzania okolicznych zabytków.

Zwieńczeniem pobytu i sprawdzianem nabytych umiejętności był mecz z AP Champion II Biała Podlaska, który został rozegrany w sobotę na stadionie w Milanowie. Mecz zakończył się zwycięstwem gości.Zdjęcia: Martyna Pawlak LKS Agrotex Milanów
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Elżbieta Zielińska-Gomółka

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.