Parczew

Zakończenie sezonu Młodzika Młodszego zwycięstwem Victorii Parczew

Sport Niedz. 05.11.2023 18:00:40
05
lis 2023

W sobotę, 4 listopada na stadionie w Milanowie został rozegrany ostatni mecz rundy jesiennej dla LKS Agrotex Milanów grupa Młodzik Młodszy. Rywalem Agrotexu była drużyna MKS Victoria Parczew, która z wynikiem 4:3 pokonała rywali na ich własnym boisku.

Mimo zaciętej walki i dość wyrównanego meczu oraz kilku okazji po stronie gospodarzy do strzelenia bramki, szczęście sprzyjało drużynie gości i to oni odnieśli zwycięstwo. Jak podkreśla Andrzej Kopiński, trener rocznika 2012 MKS Victoria Parczew w rozgrywkach, tak naprawdę chodzi o to, aby zwrócić uwagę na sposób gry, na rozwój zawodników, a nie o wynik:

- Sezon zaczęliśmy od zgrupowania w Zakopanem, tam też rozegraliśmy turniej. Wróciliśmy i dalsze przygotowania robiliśmy już na miejscu. Od września rozpoczęła się liga, ale pech chciał, że dwie drużyny się wycofały, więc dużo pauzowaliśmy, mniej graliśmy. Chłopcy mimo to trenowali, dużo z siebie dawali. Mecze były przeplatane, jedne dobre, inne słabsze, chodź w większości wygrane. Najbardziej interesuje nas gra chłopaków, a nie wynik. Gra pozostawia nam jeszcze trochę do życzenia, choć z każdym miesiącem widać progres wśród chłopaków. Cieszę się bardzo, że dotrwaliśmy cały sezon do końca bez kontuzji, bez poważniejszych chorób. Wszyscy chłopcy są na treningach, są na meczach, jest dobra zabawa, fajna gra, także idziemy do przodu. Został nam jeszcze jeden mecz z LOBOSEM Biała Podlaska.

Teraz przed zawodnikami przerwa w rozgrywkach, ale też czas treningów i przygotowań do rundy wiosennej.EZG

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.