Diecezja siedlecka

III Wieczór Modlitwy Młodych Dekanatu Parczewskiego

Kościół Pon. 13.11.2023 17:51:55
13
lis 2023

Jeśli szukasz relacji i więzi z Bogiem, chcesz wrócić lub jeszcze bardziej umocnić się w wierze i Kościele, udaj się do Parczewa… – to zaproszenie, które kieruje do młodych z parafii i dekanatu parczewskiego ks. Jan Kociubiński. Duchowny zachęca do uczestnictwa w trzecim spotkaniu duszpasterstwa młodych, które odbędzie się 18 listopada w parczewskiej Bazylice.

W programie: Eucharystia, adoracja oraz konferencja. Konferencję pt." Co znaczy stać się dorosłym?", wygłosi i adorację poprowadzi - ks. dr Marcin Prudaczuk. Śpiew oraz aranżacje muzyczne zespół - Oves Dei. Eucharystię będzie sprawował i homilię wygłosi - ks. Jan Kociubiński.

Dla każdego uczestnika "katolicka wlepa" na laptop lub smarphon'a.

"Duszpasterstwo Młodych Dekanatu Parczewskiego", to nowa inicjatywa w parafii i dekanacie. Parczew dołącza się do modlitwy z młodymi i dla młodych, aby przede wszystkim utwierdzić i ugruntować wiarę, a może też odnowić i odświeżyć to, co podupadło w waszym - młodzi - życiu. Spotkania kierujemy szczególnie do naszej, drogiej młodzieży z parafii, z naszego dekanatu, a także tych, którzy przygotowują się do przyjęcia z pragnieniem sakramentu bierzmowania. Zapraszamy także innych z sąsiednich dekanatów i parafii, a także diecezji. Proponujemy cykliczne comiesięczne spotkania z Eucharystią, ciekawą konferencją na tematy, które są dla was ważne; świadectwem, adoracją Jezusa Eucharystycznego oraz indywidualnym błogosławieństwem.

Będzie to również czas, aby spokojnie skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.

Chcemy, aby spotkania działy się w posłuszeństwie Bogu i Kościołowi, gromadząc się przy Jezusie i Jezusa słuchając – zachęca ks. Jan Kociubiński.


0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.