Diecezja siedlecka

Uwielbienie „Parczew dla Jezusa”

Kościół Pon. 10.06.2024 07:03:33
10
cze 2024

W niedzielny wieczór, 9 czerwca parafia św. Jana Chrzciciela zorganizowała kolejną edycję uwielbienia „Parczew dla Jezusa”. O muzyczną oprawę koncertu zadbał zespół POROZUMIENIE+, natomiast Słowo wygłosił ks. Michał Mościcki, rekolekcjonista, który przez wiele lat związany był z Ruchem Światło-Życie, obecnie rezydujący w parafii Opatrzności Bożej w Parczewie.

Po odczytaniu niedzielnej Ewangelii ks. Michał zwrócił uwagę na fakt, że Jezus przygarnia nas i zaprasza do swojego domu. Zaprasza, aby wejść z Nim w osobisty kontakt, który polega na słuchaniu Go i miłowaniu Jego woli.

- Zobaczcie, jaka jest Dobra Nowina dnia dzisiejszego, do której jesteśmy zaproszeni. Dzisiaj odpowiadamy na to zaproszenie przychodząc tutaj, dając się przygarnąć Jezusowi, dając się ponieść Jego nauce i wszystkiemu, z czego chce nas wyzwolić.

W czasie spotkania był czas na adorację Najświętszego Sakramentu, osobistą modlitwę oraz błogosławieństwo i zawierzenie wszystkich spraw Chrystusowi.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Elżbieta Zielińska-Gomółka

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.