Parczew

Gmina Dębowa Kłoda dzieciom

Kultura Sob. 08.06.2024 11:05:12
08
cze 2024

Występy artystyczne dzieci, pokazy tańca, animacje i zajęcia kreatywne, gra terenowa oraz pokazy służb mundurowych to tylko nieliczne z wielu atrakcji zapowiadających wielkie świętowanie Gminnego Dnia Dziecka nad jeziorem Białka w Gminie Dębowa Kłoda w sobotę, 8 czerwca. Wydarzenie, które rozpocznie się o godz. 13.00, będzie miało miejsce na terenie Ośrodka Harcerz.

W tym roku motywem przewodnim spotkania będzie „Akademia Pana Kleksa”. Dodatkową atrakcją obchodów Dnia Dziecka będzie fotobudka 360, z której będzie można korzystać nieodpłatnie. Na wydarzenie zapraszają Wójt Gminy Dębowa Kłoda, Gminny Ośrodek Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Dębowej Kłodzie.

Dla nieco starszych dzieci, które chciałyby cofnąć się w czasie została przygotowana wystawa „Zatrzymać wspomnienia” autorstwa Agnieszki Sławeckiej przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Dębowej Kłodzie. Wśród wielu ciekawych eksponatów zobaczyć można zabawki i przybory szkolne z dawnych lat. Wystawa jest udostępniona w Szkole w Białce - wejście do filii bibliotecznej w każdą niedzielę, w godzinach od 16.00 do 18.00.

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Elżbieta Zielińska-Gomółka

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.