Parczew

Pożegnanie Lata w Parczewie

Kultura Pon. 28.08.2023 10:53:29
28
sie 2023

W niedzielę, 27 sierpnia na Placu Wolności w Parczewie miał miejsce festyn z okazji zakończenia wakacji pod nazwą ,,Pożegnanie Lata”. Wydarzenie licznie zgromadziło całe rodziny. Organizatorzy zadbali o atrakcje dla osób w każdym wieku.

- Kończy się lato, kończą się wakacje i kończą się nasze koncerty w mieście. W czasie wakacji mieliśmy siedem koncertów, tutaj na Placu Wolności. Były też gry, zabawy, konkursy i animacje dla dzieci. Myślę, że lato było udane. Ponadto mieliśmy cztery projekcje kina plenerowego. Dzisiaj mamy festyn ,,Pożegnanie Lata”. Wystąpił już zespół młodzieżowy Forget Me Not, artyści z Liceum Ogólnokształcącego, a za chwilę na scenie pojawi się zespół Wita-Mina D. Dodatkowo, myślę, że przekonamy wszystkich, że warto grać w gry, gry stolikowe. Z fundacją FRU zorganizowaliśmy turniej gier planszowych – relacjonuje Krystyna Kodym, dyrektor Parczewskiego Domu Kultury.

Na zgromadzonych czekała moc atrakcji. Dla najmłodszych były przygotowane animacje, malowanie buzi, dmuchane zamki oraz konkursy z nagrodami. Ciekawą atrakcją był także turniej gier planszowych, w którym mogły wziąć udział całe rodziny.

Organizatorami wydarzenia byli Parczewski Dom Kultury oraz Gmina Parczew.


Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Elżbieta Zielińska-Gomółka

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.