Policja

Pani Katarzyna została napadnięta na drodze S-17. Opisuje co się stało, aby przestrzec innych

Region Pon. 17.06.2024 17:42:52
17
cze 2024

Pani Katarzyna pochodząca z naszego regionu opublikowała post w mediach społecznościowych, w którym opisała, co przytrafiło jej się na drodze S-17. Została tam okradziona w zaplanowany sposób. Jej osobisty wpis ma być przestrogą dla innych.

W mediach społecznościowych pani Katarzyna tak opisała to, co przydarzyło się jej na drodze S-17 (pisownia oryginalna):

"Zostałam napadnięta i okradziona!
Ku przestrodze! Udostępniajcie proszę.
We wtorek 11 czerwca br. zatrzymałam się na MOP Markuszów Północ, stacji paliw BP na trasie Lublin-Warszawa S17, byłam sama, ale nie było jeszcze ciemno. Po zatankowaniu do kasy za mną udało się dwóch obcokrajowców, po chwili wyszli. Jak się okazało później, w tym czasie przy dystrybutorze przecięli mi oponę. Po ruszeniu zorientowałam się, że coś się dzieje, miałam flaka ale bałam się zatrzymać. Poczułam ogromny niepokój i strach. Skojarzyłam, że ci sami mężczyźni, którzy przy mnie stali, później szli od strony mojego auta. Wyjechałam na drogę ekspresową, musiałam się jednak zatrzymać bo nie miałam powietrza w kole. Dzwoniłam już po pomoc.

Po przejechaniu 4 km zatrzymałam się, niestety dogonili mnie co nie było trudne, z auta wyskoczył obcokrajowiec, ten sam, którego widziałam na stacji, wybił mi szybę w aucie (miałam zablokowane drzwi) i ukradł torebkę po czym odjechali. Wszystko działo się na drodze ekspresowej. Najprawdopodobniej myśleli, że zatrzymam się zaraz po ruszeniu i kiedy wyjdę zobaczyć co się dzieje z autem zaatakują mnie i okradną ze wszystkiego co mam w aucie i na sobie.

Tak działają. Nie zakrywali się, nie mieli żadnych obaw, że zostaną rozpoznani i zatrzymani. Nie zwracali uwagi na kamery. Przerażające jest, że czują się bezkarni. Policja kryminalna zabezpieczyła ślady i chyba na tym koniec sprawy, bo niestety twierdzą, że sprawcy są nieuchwytni.

Czy nie można porównać ich twarzy, wizerunku z bazą zdjęć z dokumentów wydanych dla cudzoziemców? Czy nie można ustalić czegoś po numerach auta? Obawiam się, że niedługo nie będziemy mogli wyjść z domu i czuć się bezpiecznie. Nasz kraj nie jest już bezpieczny.

Moje przeżycie jest jak z filmu akcji. Niestety to zła rzeczywistość.
Uważajcie na siebie".

Sprawę bada teraz policja. Czy uda się wykryć sprawców? Zobaczymy.

zdjęcie: GDDKiA/gov.pl

Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Anna Kupińska
+48.509310762

12 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Obserwator Pon. 17.06.2024 18:27:41

Taki mamy wspaniały i nowoczesny Rząd!!!!!!!!!!BRAWO popierajcie ich dalej !!!!!!¡!!

Do Obserwator Wt. 18.06.2024 03:19:36

Drogi Obserwatorze a kto wydawali wizy od 2022 bez ograniczeń dla UA masowo od tego czasu nasiliły się napady, kradzieże aut granice im otworzyli cło zdjęli przyzwolenie dali na wszystko PiS taki wasz kochany, a teraz płacz i mamy co mamy w swoim krajów rządzą UA

Do do obserwatora Wt. 18.06.2024 07:08:42

Nie kłam znów o tych wizach . To wasza komisja ustaliła , że wiz było kilkaset nie 200 000 a ci co zachowali się niegodnie zostali ukarani . Radzio Sicorski do dzisiaj ze swoimi ludżmi nie odpowiedział za handel vizami i beztroskie wpuszczanie imigrantów . Ta twoja ukochana koalicja 13 grudnia odpowiada za napływ bandytów imigrantów ,którzy z uśmiechem na ustach , tak jak wy , będą łupić Polaków.

Rolnik Śr. 19.06.2024 03:09:57

Kto mieszka w Siedlcach wie doskonale że od kilku lat w zakładach np drosed obcokrajowców tych kolorowych jest masa, , dostali wizy, pytanie tylko ile zapłacili, i opowiadanie PiSzwoleników żę to Tusk to śmiech na sali, podobnie było z Gruzinami, Czeczenii itd. wciskanie kitu to perfekcyjnie opanował Jarek i była TVPis

Kierowca Pon. 17.06.2024 12:31:17

Dziwne to wszystko uciekac w nocy z przebitymi oponami a nie zostac na MOP gdzie są kamery światła ludzie wezwać policje

no właśnie Wt. 18.06.2024 04:04:30

odjeżdża na flaku ze stacji i zatrzymuje się na bezludziu. Torebkę zapewne położyła na siedzeniu pasażera. Albo totalna głupota - albo fikcja wymyślona na potrzebę takich reakcji jak ta w pierwszym komentarzu.

to na pewno byli nachodźcy Tuska Wt. 18.06.2024 04:10:43

bo za pis byli tylko legalni, z wizami i tacy napadu by nie zorganizowali. Dowodem na to są zdjęcia zamieszczone np. przez Kowalskiego - kilka osób gdzieś w mieście, albo na przystanku. Trzeba tego fotografa zaprosić do Siedlec - np przed Drosed na czas zmiany - może sobie napstrykać fotek obcokrajowców do oporu. Będzie miał czym ilustrować opowieści o migrantach.

Gratuluję dobrego humoru Wt. 18.06.2024 07:14:40

a raczej cynicznego kłamstwa i braku empatii do zaistniałej sytuacji . Odezwij się jak zostaną zaatakowni przez uśmiechniętych uchodżców twoja uśmiechnięta żona , dzieci , rodzice . Ciekawy jestem czy dalej będziesz tak trywializował totumfacko problem , który mimo roku 2026 już narasta a to już zawdzięczamy Platformie obywatelskiej i przystawkom wszelakim .

Akeż mącisz , ależ manipulujesz . Wt. 18.06.2024 03:54:44

Nie noc a wieczór , nie przebite opony tylko opona . Ubytek powietrza a ,że to była piękna blondynka , żyjąca w państwie prawym i sprawiedliwym do 13 grudnia a przede wszystkim bezpiecznym. to myślała , że dojedzie a i pomocy na ekspresówce wezwać można .Zadziwiająca jest bezradność i nicnierobienie policji no ale ona już w sumie peowska i kurwińska a więc strach się bać. Nie szukaj tu usprawiedliwienia dla niemocy tuskowego państwa .Było się nie drzeć na wyborach , w komisji bez karty referendalnej .Teraz to do ciebie przyjdą inżyniery i doktory z Afryki na konsultacje chyba ,że wvześniej nie zostaniesz okradziony , zgwałcony wraz z twoją rodziną .Tak się kończy lekceważenie rządu który był prawy , sprawiedliwy a przede wszystkim polski i myślący o bezpieczeństwie Polaków.

lecz się na nogi Wt. 18.06.2024 06:05:36

bo na głowę zdecydowanie za późno

Nie mierz swoją miarą Śr. 19.06.2024 05:21:23

Krzykliwy ośmiogwiazdkowcu bez karty referendalnej.

Ciekawy Pon. 17.06.2024 16:09:18

Może wypadałoby załączyć link do wpisu na mediach społecznościowych? Aktualnie powyższy tekst można traktować jako fikcję literacką