Parczew

Everybody lucky Kostry vs Czeberaki

Sport Pon. 10.07.2023 17:13:03
10
lip 2023

Sąsiedzkie Euro na stałe wpisało się do kalendarza imprez organizowanych przez sołectwa: Kostry i Czeberaki. Kolejna edycja zawodów przyciągnęła wielu chętnych do aktywnego spędzenia niedzielnego popołudnia.

W niedzielę, 9 lipca o godzinie 14.00 na stadionie w Milanowie usłyszeliśmy pierwszy gwizdek rozpoczynający mecz piłki nożnej pod nazwą ,,Sąsiedzkie Euro – rewanż”. W rozgrywce zmierzyły się drużyny, w skład których weszli mieszkańcy dwóch zaprzyjaźnionych miejscowości Kostrów i Czeberak.

- Rok temu odbyła się pierwsza edycja naszych rozgrywek i przyniosła naprawdę bardzo fajne skutki. Stało się to okazją do integracji, zaowocowało licznymi spotkaniami, ale też była to okazja do wyjścia na boisko, którego brakuje osobom dorosłym i młodzieży. Cieszymy się, że tak licznie przychodzą na te wydarzenia kibice, czyli nasi mieszkańcy, nasze rodziny, nasi znajomi – mówi Justyna Golonka, sołtys wsi Kostry, współorganizatorka wydarzenia.

Mecz wygrała drużyna z Kostrów z wynikiem 5:4. Wygraną był puchar Wójta Gminy Milanów. Rozgrywki zakończyły się wspólnym ogniskiem.

Organizatorami wydarzenia byli: Wójt Gminy Milanów, Koło Gospodyń Wiejskich w Kostrach, OSP Czeberaki, Sołtys wsi Kostry oraz Sołtys wsi Czeberaki.


Fot. Jacek Pogorzelec
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Elżbieta Zielińska-Gomółka

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.