Sukces Agrotexu i klęska Victorii

Sport Sob. 17.08.2024 23:05:12
17
sie 2024

W sobotę, 17 sierpnia, na stadionie w Milanowie odbyły się derby powiatu parczewskiego. Do pojedynku przystąpiły drużyny LKS Agrotex Milanów i MKS Victoria Parczew. Mecz zakończył się wynikiem 4:0 i tym samym wygraną gospodarzy.

W meczu 3. kolejki bialskopodlaskiej klasy okręgowej, podopieczni trenera Daniela Syty, bez większych trudności pokonali swoich przeciwników z Parczewa. W pierwszej połowie meczu, pomimo żółtej kartki, udało im się zdobyć bramkę. Znaczną przewagę utrzymali w drugiej połowie strzelając trzy kolejne gole. Zawodnicy MKSu nie zdobyli ani jednego punktu. LKS Agrotex wygrał dzięki bramkom strzelonym przez Emila Mazurka (as. Wiktor Niziołek) drugą Emila Mazurka (as. Sebastian Ostapiuk), Sebastiana Ostapiuka (as. Karol Kamiński) oraz Mateusza Podgajnego.

Kolejny mecz, który odbędzie się w niedzielę, 25 sierpnia o 16.00, drużyna LKS Agrotex Milanów rozegra z Az-Bud Komarówka Podlaska, natomiast MKS Victoria Parczew będzie rywalizować z Orlętami Łuków, w sobotę, 24 sierpnia o 16.00.