Parczew

Turniej Victoria Summer Cup w Milanowie

Sport Niedz. 23.06.2024 22:07:26
23
cze 2024

W sobotę, 22 czerwca, odbył się kolejny emocjonujący turniej piłki nożnej rocznika 2015 i młodszych. Organizatorem rozgrywek byli rodzice dzieci grających w klubie MKS Victoria Parczew, którzy do rywalizacji zaprosili drużyny z województwa lubelskiego. Ze względu na trwające prace modernizacyjne na obiekcie sportowym w Parczewie turniej odbył się na stadionie w Milanowie.

- Wspólnie z dwudziestką chętnych rodziców dzieci, które trenuję oraz z pomocą sponsorów udało nam się zorganizować fajne wydarzenie sportowe. Zaprosiliśmy na dzisiejszy turniej 13 zespołów dwa, niestety z różnych przyczyn, nie dojechały. Celem tego spotkania jest propagowanie sportu, propagowanie zdrowego stylu życia, a także rozwój dzieci emocjonalny, piłkarski, rozwój pasji i charakteru - informuje Łukasz Dąbrowski pomysłodawca wydarzenia i trener drużyny Żaka Starszego Victoria Parczew.

W turnieju Victoria Summer Cup rywalizowały ze sobą zespoły BKS Lublin, BKS Lublin 2, Lobos Biała Podlaska, Vrotcovia Lublin, Młodzieżówka Radzyń Podlaski, Perełki Puławy, Avia Świdnik, Olimpia Jabłoń, LKS Milanów oraz organizatorzy MKS Victoria 1, MKS Victoria 2 rozgrywając mecze systemem każdy z każdym.

Zgodnie z ideą spotkania celem nie było tylko strzelanie goli, ale także rozwijanie umiejętności, kształtowanie charakteru i przede wszystkim radość z gry, dlatego też nie było klasyfikacji medalowej, a wszystkie dzieci, które wzięły udział w turnieju zostały nagrodzone.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Elżbieta Zielińska-Gomółka

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.