Parczew

Wakacje na sportowo w Parczewie

Sport Pt. 07.07.2023 07:27:06
07
lip 2023

Turnieje, zawody, wycieczki rowerowe, a także zajęcia sportowo-rekreacyjne to tylko nieliczne atrakcje, jakie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie przygotował dla dzieci i młodzieży na okres wakacji.

Aby zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie, na lipiec, przygotował ciekawy program. Jak zapewnia Zbigniew Smoliński, pełniący obowiązki dyrektora MOSiR, a pracujący na stanowisku inspektora ds. organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych w Gminie Parczew, z oferty wakacyjnych zajęć oraz bezpłatnie udostępnionych obiektów sportowych mogą skorzystać wszystkie chętne dzieci:

- Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, z Gminy Parczew, jak również z całego powiatu parczewskiego do wzięcia udziału w naszym letnim programie. Program ten angażuje dzieci do ruchu, do zdrowego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Zajęcia zaplanowane są na cały lipiec. W każdym dniu są inne konkurencje, które są w luźnej formie, bardziej zabawy, dostosowanej do wieku.

Program „Wakacje Letnie na Sportowo” realizowany jest na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Parczewie przy Al. Jana Pawła II 1 /stadion/ w godz. 11.00 – 13.00 pod kierunkiem animatora sportu.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Elżbieta Zielińska-Gomółka

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.